- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 00213210 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00213210 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Ilgis 2 [mm] | 17mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Svoris [kg] | 0,069kg |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Ilgis 1 [mm] | 33mm |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Prekės kodas | 00213210 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Ilgis 2 [mm] | 17mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Svoris [kg] | 0,069kg |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Ilgis 1 [mm] | 33mm |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Montavimo vieta | Dešinė |