- Prekių katalogas
- Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės
- Tvirtinimas, lakštinė lingė
Tvirtinimas, lakštinė lingė
| Prekės kodas | 00136701 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00136701 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Ilgis [mm] | 85mm |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 53mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 78mm |
| Svoris [kg] | 0,621kg |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Prekės kodas | 00136701 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Ilgis [mm] | 85mm |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 53mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 78mm |
| Svoris [kg] | 0,621kg |
| Montavimo vieta | Priekis |