- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Montavimas, stabilizatoriaus jungties trauklė
Montavimas, stabilizatoriaus jungties trauklė
| Prekės kodas | 00132890 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00132890 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Svoris [kg] | 0,015kg |
| Ilgis 2 [mm] | 17mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 8mm |
| Ilgis 1 [mm] | 20mm |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Būtinas kiekis | 8 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė ir dešinė |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Prekės kodas | 00132890 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Svoris [kg] | 0,015kg |
| Ilgis 2 [mm] | 17mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 8mm |
| Ilgis 1 [mm] | 20mm |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Būtinas kiekis | 8 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė ir dešinė |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 30mm |