- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 00026622 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00026622 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Montavimo vieta | Apatinis / Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė / Galinė ašis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 53mm |
| Ilgis 2 [mm] | 44mm |
| Ilgis 1 [mm] | 68mm |
| Svoris [kg] | 0,52kg |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Prekės kodas | 00026622 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Montavimo vieta | Apatinis / Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė / Galinė ašis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 53mm |
| Ilgis 2 [mm] | 44mm |
| Ilgis 1 [mm] | 68mm |
| Svoris [kg] | 0,52kg |
| Būtinas kiekis | 2 |