- Prekių katalogas
- Sankaba
- Sankabos komplektas
Sankabos komplektas
| Prekės kodas | 120546 |
| Gamintojų leidimas | STATIM |
| Kategorija | Sankaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 120546 |
| Gamintojų leidimas | STATIM |
| Varikio versija | Varikliams su dvigubos masės smagračiu |
| Transmisijos tipas | Sekvencinė mechaninė transmisija |
| Sankabos įranga | Hydr.bearing(CSC) |
| Smagračio gyliui [mm] | 12mm |
| Stebulės profilis | 26,5 x 29 - 26N |
| Skersmuo [mm] | 240mm |
| Prekės kodas | 120546 |
| Gamintojų leidimas | STATIM |
| Varikio versija | Varikliams su dvigubos masės smagračiu |
| Transmisijos tipas | Sekvencinė mechaninė transmisija |
| Sankabos įranga | Hydr.bearing(CSC) |
| Smagračio gyliui [mm] | 12mm |
| Stebulės profilis | 26,5 x 29 - 26N |
| Skersmuo [mm] | 240mm |