- Prekių katalogas
- Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės
- Montavimas, amortizatoriai
Montavimas, amortizatoriai
| Prekės kodas | 00659467 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00659467 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Ilgis 1 [mm] | 22mm |
| Ilgis 2 [mm] | 16mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 51mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Svoris [kg] | 0,032kg |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Prekės kodas | 00659467 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Ilgis 1 [mm] | 22mm |
| Ilgis 2 [mm] | 16mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 51mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Svoris [kg] | 0,032kg |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |