- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 00513844 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00513844 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Ilgis 2 [mm] | 46mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 55mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Kreipiamąjai trauklei |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Svoris [kg] | 0,3kg |
| Ilgis 1 [mm] | 65mm |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Prekės kodas | 00513844 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Ilgis 2 [mm] | 46mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 55mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Kreipiamąjai trauklei |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Svoris [kg] | 0,3kg |
| Ilgis 1 [mm] | 65mm |
| Būtinas kiekis | 2 |