- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 00193228 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 00193228 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė / Vidinis |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 37mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Svoris [kg] | 0,169kg |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 36mm |
| Prekės kodas | 00193228 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė / Vidinis |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 37mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Svoris [kg] | 0,169kg |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 36mm |