- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Frikcinis guolis, pakabos statramsčio atramos montavimas
Frikcinis guolis, pakabos statramsčio atramos montavimas
| Prekės kodas | 9005370 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 9005370 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 78mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 128mm |
| Aukštis [mm] | 45,5mm |
| OE numeriui | 503555 |
| Prekės kodas | 9005370 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 78mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 128mm |
| Aukštis [mm] | 45,5mm |
| OE numeriui | 503555 |