- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 9001592 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 9001592 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 60mm |
| OE numeriui | 1074282 |
| Prekės kodas | 9001592 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 60mm |
| OE numeriui | 1074282 |