- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Vikšro valdymo svirtis
Vikšro valdymo svirtis
| Prekės kodas | 7476311 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 7476311 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Vairavimo mechanizmo tipas | A forma (CV) |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Jungties skersmuo [mm] | 16mm |
| OE numeriui | 545011HA7A |
| Porinis gaminio numeris | 7476312 |
| Prekės kodas | 7476311 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Vairavimo mechanizmo tipas | A forma (CV) |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Jungties skersmuo [mm] | 16mm |
| OE numeriui | 545011HA7A |
| Porinis gaminio numeris | 7476312 |