- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Veleno sandariklis, alkūninis velenas
Veleno sandariklis, alkūninis velenas
| Prekės kodas | 5140740 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 5140740 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Montavimo vieta | Transmisijos galas |
| Vidinis skersmuo [mm] | 85mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 105mm |
| Storis [mm] | 9mm |
| OE numeriui | 9820978780 |
| Prekės kodas | 5140740 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Montavimo vieta | Transmisijos galas |
| Vidinis skersmuo [mm] | 85mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 105mm |
| Storis [mm] | 9mm |
| OE numeriui | 9820978780 |