- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Veleno sandariklis, alkūninis velenas
Veleno sandariklis, alkūninis velenas
| Prekės kodas | 5140150 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 5140150 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Montavimo vieta | Paskirstymo galas |
| Vidinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 50mm |
| Storis [mm] | 8mm |
| OE numeriui | 051415 |
| Prekės kodas | 5140150 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Montavimo vieta | Paskirstymo galas |
| Vidinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 50mm |
| Storis [mm] | 8mm |
| OE numeriui | 051415 |