- Prekių katalogas
- Tepimas
- Tarpiklis, alyvos išleidimo angos kaištis
Tarpiklis, alyvos išleidimo angos kaištis
| Prekės kodas | 3130270 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Kategorija | Tepimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 3130270 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Medžiaga | Varis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 20mm |
| Storis [mm] | 2mm |
| OE numeriui | 031327 |
| Prekės kodas | 3130270 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Medžiaga | Varis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 20mm |
| Storis [mm] | 2mm |
| OE numeriui | 031327 |