- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Skersinio stabilizatoriaus įvorių komplektas
Skersinio stabilizatoriaus įvorių komplektas
| Prekės kodas | 2306245 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 2306245 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Montavimo tipas | Guminis guolis |
| Stabilizatoriaus skersmuo [mm] | 22,5mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 21mm |
| Ilgis [mm] | 60mm |
| Plotis [mm] | 49mm |
| Aukštis [mm] | 41mm |
| OE numeriui | 1528314 |
| Prekės kodas | 2306245 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Montavimo tipas | Guminis guolis |
| Stabilizatoriaus skersmuo [mm] | 22,5mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 21mm |
| Ilgis [mm] | 60mm |
| Plotis [mm] | 49mm |
| Aukštis [mm] | 41mm |
| OE numeriui | 1528314 |