- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 2256004 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 2256004 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 40,5mm |
| OE numeriui | 8E0407181C |
| Porinis gaminio numeris | 9001539 |
| Prekės kodas | 2256004 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 40,5mm |
| OE numeriui | 8E0407181C |
| Porinis gaminio numeris | 9001539 |