- Prekių katalogas
- Langų valymas
- Vandens siurblys, priekinio stiklo plovimas
Vandens siurblys, priekinio stiklo plovimas
| Prekės kodas | 88109 |
| Gamintojų leidimas | 3RG |
| Kategorija | Langų valymas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 88109 |
| Gamintojų leidimas | 3RG |
| Darbinis režimas | Elektr. |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Svoris [kg] | 0,25kg |
| Įtampa [V] | 12V |
| Siurblio tipas | Mono siurblys |
| Prekės kodas | 88109 |
| Gamintojų leidimas | 3RG |
| Darbinis režimas | Elektr. |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Svoris [kg] | 0,25kg |
| Įtampa [V] | 12V |
| Siurblio tipas | Mono siurblys |