- Prekių katalogas
- Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės
- Apsauginis dangtelis/gofruotoji membrana, amortizatorius
Apsauginis dangtelis/gofruotoji membrana, amortizatorius
| Prekės kodas | 45712 |
| Gamintojų leidimas | 3RG |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 45712 |
| Gamintojų leidimas | 3RG |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Svoris [kg] | 0,031kg |
| Plotis [mm] | 97mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 46mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 76mm |
| Prekės kodas | 45712 |
| Gamintojų leidimas | 3RG |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Svoris [kg] | 0,031kg |
| Plotis [mm] | 97mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 46mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 76mm |