- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Frikcinis guolis, pakabos statramsčio atramos montavimas
Frikcinis guolis, pakabos statramsčio atramos montavimas
| Prekės kodas | 45200 |
| Gamintojų leidimas | 3RG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 45200 |
| Gamintojų leidimas | 3RG |
| Svoris [kg] | 0,155kg |
| Plotis [mm] | 20mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 66,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 99mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Prekės kodas | 45200 |
| Gamintojų leidimas | 3RG |
| Svoris [kg] | 0,155kg |
| Plotis [mm] | 20mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 66,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 99mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |