- Prekių katalogas
- Variklio montavimas
- Variklio montavimas
Variklio montavimas
| Prekės kodas | 40259 |
| Gamintojų leidimas | 3RG |
| Kategorija | Variklio montavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 40259 |
| Gamintojų leidimas | 3RG |
| Svoris [kg] | 0,7kg |
| Specifikacija | No Hidraulica |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Plotis [mm] | 82mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 92mm |
| Prekės kodas | 40259 |
| Gamintojų leidimas | 3RG |
| Svoris [kg] | 0,7kg |
| Specifikacija | No Hidraulica |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Plotis [mm] | 82mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 92mm |