- Prekių katalogas
- Prietaisai
- Kabelių remonto komplektas, išorės temperatūros jutiklis
Kabelių remonto komplektas, išorės temperatūros jutiklis
| Prekės kodas | 30213 |
| Gamintojų leidimas | 3RG |
| Kategorija | Prietaisai |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 30213 |
| Gamintojų leidimas | 3RG |
| Kabelio skrespjūvis [mm²] | 0,3mm² |
| Varža [Ohm] | 3Ohm |
| Lizdo tipas | Susitraukianti jungtis |
| Aplinkos temperqatūra nuo [°C] | 20°C |
| Kabelio ilgis [mm] | 300mm |
| Grandinių skaičius | 2 |
| Prekės kodas | 30213 |
| Gamintojų leidimas | 3RG |
| Kabelio skrespjūvis [mm²] | 0,3mm² |
| Varža [Ohm] | 3Ohm |
| Lizdo tipas | Susitraukianti jungtis |
| Aplinkos temperqatūra nuo [°C] | 20°C |
| Kabelio ilgis [mm] | 300mm |
| Grandinių skaičius | 2 |