- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Šarnyro stabilizatorius
Šarnyro stabilizatorius
| Prekės kodas | 21323 |
| Gamintojų leidimas | 3RG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 21323 |
| Gamintojų leidimas | 3RG |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Strypas / statramstis | Stabilizatoriaus traukė |
| Ilgis [mm] | 72mm |
| Sriegio dydis | M10 x 1,5 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 16mm |
| Prekės kodas | 21323 |
| Gamintojų leidimas | 3RG |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Strypas / statramstis | Stabilizatoriaus traukė |
| Ilgis [mm] | 72mm |
| Sriegio dydis | M10 x 1,5 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 16mm |