- Prekių katalogas
- Mišinio sudarymas
- Jutiklis, išmetamųjų dujų temperatūra
Jutiklis, išmetamųjų dujų temperatūra
| Prekės kodas | 711020080 |
| Gamintojų leidimas | PIERBURG |
| Kategorija | Mišinio sudarymas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 711020080 |
| Gamintojų leidimas | PIERBURG |
| Darbinis režimas | Elektr. |
| Įtampa [V] | 5V |
| Laidininko numeris | 2laidininkas |
| Kabelio ilgis [mm] | 625mm |
| Sriegio dydis | M14 x 1,5 |
| Bendras ilgis [mm] | 724mm |
| Prekės kodas | 711020080 |
| Gamintojų leidimas | PIERBURG |
| Darbinis režimas | Elektr. |
| Įtampa [V] | 5V |
| Laidininko numeris | 2laidininkas |
| Kabelio ilgis [mm] | 625mm |
| Sriegio dydis | M14 x 1,5 |
| Bendras ilgis [mm] | 724mm |