- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 961554 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 961554 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Plotis [mm] | 40,8mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 33,7mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 136mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 93mm |
| Krumplių skaičius | 27 |
| Išorinis sriegis [mm] | M12 x 1,25mm |
| Prekės kodas | 961554 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Plotis [mm] | 40,8mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 33,7mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 136mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 93mm |
| Krumplių skaičius | 27 |
| Išorinis sriegis [mm] | M12 x 1,25mm |