- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 891667 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 891667 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Išorinis skersmuo [mm] | 131,5mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 78mm |
| Krumplių skaičius | 88 |
| Išorinis sriegis [mm] | M12 x 1,50 RHTmm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 108mm |
| Prekės kodas | 891667 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Išorinis skersmuo [mm] | 131,5mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 78mm |
| Krumplių skaičius | 88 |
| Išorinis sriegis [mm] | M12 x 1,50 RHTmm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 108mm |