- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių diskas
Stabdžių diskas
| Prekės kodas | 702979BS1 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 702979BS1 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Stabdžių disko tipas | Visiškai |
| Stabdžių disko storis [mm] | 11mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 290mm |
| Sriegio dydis | M12x1.5 |
| Centravimo skersmuo [mm] | 52,2mm |
| Paviršius | Padengta |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu rato guoliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Angos žingsnis 1 / angos žingsnis 2 | 5x114.3 |
| Plotis [mm] | 90,2mm |
| Minimalus storis [mm] | 9,5mm |
| Angų išdėstymas / skaičius | 5/5 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Prekės kodas | 702979BS1 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Stabdžių disko tipas | Visiškai |
| Stabdžių disko storis [mm] | 11mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 290mm |
| Sriegio dydis | M12x1.5 |
| Centravimo skersmuo [mm] | 52,2mm |
| Paviršius | Padengta |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu rato guoliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Angos žingsnis 1 / angos žingsnis 2 | 5x114.3 |
| Plotis [mm] | 90,2mm |
| Minimalus storis [mm] | 9,5mm |
| Angų išdėstymas / skaičius | 5/5 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 30mm |