- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 602973 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 602973 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Plotis [mm] | 94,5mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 42mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 143mm |
| Pakaba | Transporto priemonėms be sunkaus darbo režimo pakabos |
| 1 plotis [mm] | 60mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 118mm |
| Stabdymo / važiavimo dinamikos gaminiai | ASB |
| Prekės kodas | 602973 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Plotis [mm] | 94,5mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 42mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 143mm |
| Pakaba | Transporto priemonėms be sunkaus darbo režimo pakabos |
| 1 plotis [mm] | 60mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 118mm |
| Stabdymo / važiavimo dinamikos gaminiai | ASB |