- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių diskas
Stabdžių diskas
| Prekės kodas | 602893BS1 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 602893BS1 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Stabdžių disko tipas | Visiškai |
| Stabdžių disko storis [mm] | 9mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 249mm |
| Aukštis [mm] | 67,2mm |
| Sriegio dydis | M12x1.25 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 108mm |
| Paviršius | Padengta |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu rato guoliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu ABS jutikliu |
| Minimalus storis [mm] | 8mm |
| Angų išdėstymas / skaičius | 4/4 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 25mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | 602893BS1 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Stabdžių disko tipas | Visiškai |
| Stabdžių disko storis [mm] | 9mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 249mm |
| Aukštis [mm] | 67,2mm |
| Sriegio dydis | M12x1.25 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 108mm |
| Paviršius | Padengta |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu rato guoliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu ABS jutikliu |
| Minimalus storis [mm] | 8mm |
| Angų išdėstymas / skaičius | 4/4 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 25mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |