- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 602553 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 602553 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Plotis [mm] | 60,2mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 42mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 160mm |
| Pakaba | Transporto priemonėms su sunkaus darbo režimo pakaba |
| 1 plotis [mm] | 94mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 130mm |
| Prekės kodas | 602553 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Plotis [mm] | 60,2mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 42mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 160mm |
| Pakaba | Transporto priemonėms su sunkaus darbo režimo pakaba |
| 1 plotis [mm] | 94mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 130mm |