- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 402306 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 402306 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Žiedų angų skaičius | 4-anga |
| Plotis [mm] | 42mm |
| Sriegio dydis | M10×1,5 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 49mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 92mm |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 110mm |
| Prekės kodas | 402306 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Žiedų angų skaičius | 4-anga |
| Plotis [mm] | 42mm |
| Sriegio dydis | M10×1,5 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 49mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 92mm |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 110mm |