- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 251772 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 251772 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Žiedų angų skaičius | 4-anga |
| Plotis [mm] | 88,4mm |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 28 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 37mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 139mm |
| 2 plotis [mm] | 66,4mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 91,2mm |
| Prekės kodas | 251772 |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Žiedų angų skaičius | 4-anga |
| Plotis [mm] | 88,4mm |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 28 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 37mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 139mm |
| 2 plotis [mm] | 66,4mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 91,2mm |