- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 100550L |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 100550L |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Plotis [mm] | 40,5mm |
| Sriegio dydis | M14x1.5 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 141,8mm |
| Montavimo tipas | Sumontuota |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su rato stebule |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 112mm |
| Įvado veleno pleištų skaičius | 42 |
| Prekės kodas | 100550L |
| Gamintojų leidimas | OPTIMAL |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Plotis [mm] | 40,5mm |
| Sriegio dydis | M14x1.5 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 141,8mm |
| Montavimo tipas | Sumontuota |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su rato stebule |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 112mm |
| Įvado veleno pleištų skaičius | 42 |