- Prekių katalogas
- Aušinimo sistema
- Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra
Siuntimo blokas, aušinimo skysčio temperatūra
| Prekės kodas | 727163 |
| Gamintojų leidimas | NRF |
| Kategorija | Aušinimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 727163 |
| Gamintojų leidimas | NRF |
| Jutiklio tipas | NTC jutiklis |
| Jungties korpuso forma | Kvadratas |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Montavimo aukštis [mm] | 24,9mm |
| Kabelio ilgis [mm] | 220mm |
| Kištuko spalva | Juoda |
| Sriegio dydis | M10x1.5mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Prekės kodas | 727163 |
| Gamintojų leidimas | NRF |
| Jutiklio tipas | NTC jutiklis |
| Jungties korpuso forma | Kvadratas |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Montavimo aukštis [mm] | 24,9mm |
| Kabelio ilgis [mm] | 220mm |
| Kištuko spalva | Juoda |
| Sriegio dydis | M10x1.5mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Montavimo vieta | Viršutinis |