- Prekių katalogas
- Aušinimo sistema
- Radiatorius, variklio aušinimas
Radiatorius, variklio aušinimas
| Prekės kodas | 53885A |
| Gamintojų leidimas | NRF |
| Kategorija | Aušinimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 53885A |
| Gamintojų leidimas | NRF |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Tinklo ilgis [mm] | 680mm |
| Tinklo plotis [mm] | 414mm |
| Tinklo gylis [mm] | 23mm |
| Versija | Alternative |
| Kühlerausführung | Tvirtinamos plokštelės mechaniškai |
| Prekės kodas | 53885A |
| Gamintojų leidimas | NRF |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Tinklo ilgis [mm] | 680mm |
| Tinklo plotis [mm] | 414mm |
| Tinklo gylis [mm] | 23mm |
| Versija | Alternative |
| Kühlerausführung | Tvirtinamos plokštelės mechaniškai |