- Prekių katalogas
- Aušinimo sistema
- Ventiliatorius, radiatoriaus
Ventiliatorius, radiatoriaus
| Prekės kodas | 470023 |
| Gamintojų leidimas | NRF |
| Kategorija | Aušinimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 470023 |
| Gamintojų leidimas | NRF |
| Sukimo kryptis | Rotacija pagal laikrodžio rodyklę |
| Įtampa [V] | 12V |
| Nustatyta galia [W] | 350W |
| Ventiliatoriaus menčių skaičius | 6 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su radiatoriaus ventiliatoriaus gaubtu |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| Prekės kodas | 470023 |
| Gamintojų leidimas | NRF |
| Sukimo kryptis | Rotacija pagal laikrodžio rodyklę |
| Įtampa [V] | 12V |
| Nustatyta galia [W] | 350W |
| Ventiliatoriaus menčių skaičius | 6 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su radiatoriaus ventiliatoriaus gaubtu |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |