- Prekių katalogas
- Oro tiekimas
- Droselio korpusas
Droselio korpusas
| Prekės kodas | 955236 |
| Gamintojų leidimas | NISSENS |
| Kategorija | Oro tiekimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 955236 |
| Gamintojų leidimas | NISSENS |
| Jungties korpuso forma | Kvadratas |
| Aušinimo tipas | Aušinamas vandeniu |
| Įleidimo angos skersmuo [mm] | 55mm |
| Išleidimo angos skersmuo [mm] | 45mm |
| Plotis [mm] | 152mm |
| Aukštis [mm] | 126mm |
| Ilgis [mm] | 83mm |
| Montavimo tipas | Srieginė jungtis |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 6Poliai |
| Darbinis režimas | Elektr. |
| Įtampa [V] | 5V |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su jutikliu |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su tarpikliais / sandarikliais |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be vakuumo apėjimo |
| Prekės kodas | 955236 |
| Gamintojų leidimas | NISSENS |
| Jungties korpuso forma | Kvadratas |
| Aušinimo tipas | Aušinamas vandeniu |
| Įleidimo angos skersmuo [mm] | 55mm |
| Išleidimo angos skersmuo [mm] | 45mm |
| Plotis [mm] | 152mm |
| Aukštis [mm] | 126mm |
| Ilgis [mm] | 83mm |
| Montavimo tipas | Srieginė jungtis |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 6Poliai |
| Darbinis režimas | Elektr. |
| Įtampa [V] | 5V |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su jutikliu |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su tarpikliais / sandarikliais |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be vakuumo apėjimo |