- Prekių katalogas
- Oro tiekimas
- Droselio korpusas
Droselio korpusas
| Prekės kodas | 955199 |
| Gamintojų leidimas | NISSENS |
| Kategorija | Oro tiekimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 955199 |
| Gamintojų leidimas | NISSENS |
| Jungties korpuso forma | Kvadratas |
| Aušinimo tipas | Aušinama oru |
| Įleidimo angos skersmuo [mm] | 71mm |
| Išleidimo angos skersmuo [mm] | 55mm |
| Plotis [mm] | 85mm |
| Aukštis [mm] | 167mm |
| Ilgis [mm] | 136mm |
| Montavimo tipas | Srieginė jungtis |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 6poliai |
| Darbinis režimas | Elektr. |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Valdymo priet. / prog. įranga turi būti parengta /atnaujinta |
| Įtampa [V] | 12V |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su jutikliu |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su tarpikliais / sandarikliais |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be vakuumo apėjimo |
| Prekės kodas | 955199 |
| Gamintojų leidimas | NISSENS |
| Jungties korpuso forma | Kvadratas |
| Aušinimo tipas | Aušinama oru |
| Įleidimo angos skersmuo [mm] | 71mm |
| Išleidimo angos skersmuo [mm] | 55mm |
| Plotis [mm] | 85mm |
| Aukštis [mm] | 167mm |
| Ilgis [mm] | 136mm |
| Montavimo tipas | Srieginė jungtis |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 6poliai |
| Darbinis režimas | Elektr. |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Valdymo priet. / prog. įranga turi būti parengta /atnaujinta |
| Įtampa [V] | 12V |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su jutikliu |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su tarpikliais / sandarikliais |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be vakuumo apėjimo |