- Prekių katalogas
- Oro tiekimas
- Droselio korpusas
Droselio korpusas
| Prekės kodas | 955039 |
| Gamintojų leidimas | NISSENS |
| Kategorija | Oro tiekimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 955039 |
| Gamintojų leidimas | NISSENS |
| Jungties korpuso forma | D-forma |
| Aušinimo tipas | Aušinama oru |
| Įleidimo angos skersmuo [mm] | 51mm |
| Išleidimo angos skersmuo [mm] | 44mm |
| Plotis [mm] | 81mm |
| Aukštis [mm] | 145mm |
| Ilgis [mm] | 116mm |
| Montavimo tipas | Srieginė jungtis |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 7Poliai |
| Darbinis režimas | Elektr. |
| Darbinis režimas | Mechan. |
| Įtampa [V] | 12V |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su jutikliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su vakuumo apėjimu |
| Prekės kodas | 955039 |
| Gamintojų leidimas | NISSENS |
| Jungties korpuso forma | D-forma |
| Aušinimo tipas | Aušinama oru |
| Įleidimo angos skersmuo [mm] | 51mm |
| Išleidimo angos skersmuo [mm] | 44mm |
| Plotis [mm] | 81mm |
| Aukštis [mm] | 145mm |
| Ilgis [mm] | 116mm |
| Montavimo tipas | Srieginė jungtis |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 7Poliai |
| Darbinis režimas | Elektr. |
| Darbinis režimas | Mechan. |
| Įtampa [V] | 12V |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su jutikliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su vakuumo apėjimu |