- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | 74133 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 74133 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, kairė ir dešinė |
| Aukštis [mm] | 37mm |
| Svoris [kg] | 0,94kg |
| Medžiaga | Metalas |
| Vidinis skersmuo [mm] | 44mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 82,5mm |
| Užveržimo sukimo momentas [Nm] | 400Nm |
| Svoris [g] | 940g |
| Montavimo tipas | Kampinis rutulinis guolis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu ABS jutikliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Prekės kodas | 74133 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, kairė ir dešinė |
| Aukštis [mm] | 37mm |
| Svoris [kg] | 0,94kg |
| Medžiaga | Metalas |
| Vidinis skersmuo [mm] | 44mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 82,5mm |
| Užveržimo sukimo momentas [Nm] | 400Nm |
| Svoris [g] | 940g |
| Montavimo tipas | Kampinis rutulinis guolis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu ABS jutikliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |