- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Pakabos statramsčio atraminis guolis
Pakabos statramsčio atraminis guolis
| Prekės kodas | 06854 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 06854 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Aukštis [mm] | 94,5mm |
| Svoris [kg] | 1,59kg |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16,3mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 163mm |
| Montavimo tipas | Guolis |
| Prekės kodas | 06854 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Aukštis [mm] | 94,5mm |
| Svoris [kg] | 1,59kg |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16,3mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 163mm |
| Montavimo tipas | Guolis |