- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Pakabos statramsčio atraminis guolis
Pakabos statramsčio atraminis guolis
| Prekės kodas | 06683 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 06683 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė ir dešinė |
| Ilgis [mm] | 135,5mm |
| Plotis [mm] | 120,95mm |
| Aukštis [mm] | 28,3mm |
| Svoris [kg] | 0,294kg |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14,25mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be frikcinio guolio |
| Prekės kodas | 06683 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė ir dešinė |
| Ilgis [mm] | 135,5mm |
| Plotis [mm] | 120,95mm |
| Aukštis [mm] | 28,3mm |
| Svoris [kg] | 0,294kg |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14,25mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be frikcinio guolio |