- Prekių katalogas
- Ašies pavara
- Lankstas, kardaninis velenas
Lankstas, kardaninis velenas
| Prekės kodas | 05834 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Kategorija | Ašies pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 05834 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Priekis ir galas |
| Storis [mm] | 41mm |
| Svoris [kg] | 0,97kg |
| Vidinis skersmuo [mm] | 54mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 140mm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 105mm |
| Prekės kodas | 05834 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Priekis ir galas |
| Storis [mm] | 41mm |
| Svoris [kg] | 0,97kg |
| Vidinis skersmuo [mm] | 54mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 140mm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 105mm |