- Prekių katalogas
- Diržinė pavara
- Diržo įtempiklis, V formos rumbuotas diržas
Diržo įtempiklis, V formos rumbuotas diržas
| Prekės kodas | 05355 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Kategorija | Diržinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 05355 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Varomieji blokai | Generatorius |
| Plotis [mm] | 25,5mm |
| Svoris [kg] | 0,7kg |
| Briaunų skaičius | 6 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 17mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 73mm |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su oro kondicionavimo sistema. |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be laikiklio |
| Prekės kodas | 05355 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Varomieji blokai | Generatorius |
| Plotis [mm] | 25,5mm |
| Svoris [kg] | 0,7kg |
| Briaunų skaičius | 6 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 17mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 73mm |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su oro kondicionavimo sistema. |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be laikiklio |