- Prekių katalogas
- Ašies pavara
- Vibracijos slopintuvas, kardaninis velenas
Vibracijos slopintuvas, kardaninis velenas
| Prekės kodas | 05056 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Kategorija | Ašies pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 05056 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Storis [mm] | 32mm |
| Svoris [kg] | 0,935kg |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Vidinis skersmuo [mm] | 37mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 129mm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 70mm |
| Paviršius | Nudažyta |
| Svoris [g] | 935g |
| Prekės kodas | 05056 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Storis [mm] | 32mm |
| Svoris [kg] | 0,935kg |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Vidinis skersmuo [mm] | 37mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 129mm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 70mm |
| Paviršius | Nudažyta |
| Svoris [g] | 935g |