- Prekių katalogas
- Diržinė pavara
- Kreipiantysis skriemulys, V formos rumbuotas diržas
Kreipiantysis skriemulys, V formos rumbuotas diržas
| Prekės kodas | 04928 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Kategorija | Diržinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 04928 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Plotis [mm] | 25mm |
| Svoris [kg] | 0,23kg |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Išorinis skersmuo [mm] | 59,8mm |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms be oro kondicionavimo sistemos |
| Svoris [g] | 230g |
| Prekės kodas | 04928 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Plotis [mm] | 25mm |
| Svoris [kg] | 0,23kg |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Išorinis skersmuo [mm] | 59,8mm |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms be oro kondicionavimo sistemos |
| Svoris [g] | 230g |