- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 04864 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 04864 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė ir dešinė |
| Storis [mm] | 54mm |
| Svoris [kg] | 0,187kg |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 28mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 48mm |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Prekės kodas | 04864 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė ir dešinė |
| Storis [mm] | 54mm |
| Svoris [kg] | 0,187kg |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 28mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 48mm |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |