- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Veleno sandariklis, rato stebulė
Veleno sandariklis, rato stebulė
| Prekės kodas | 04849 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 04849 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, kairė ir dešinė |
| Plotis [mm] | 6,5mm |
| Svoris [kg] | 0,048kg |
| Medžiaga | NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Vidinis skersmuo [mm] | 39mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 55mm |
| Prekės kodas | 04849 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, kairė ir dešinė |
| Plotis [mm] | 6,5mm |
| Svoris [kg] | 0,048kg |
| Medžiaga | NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Vidinis skersmuo [mm] | 39mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 55mm |