- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 04846 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 04846 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Viršutinė priekinė ašis |
| Aukštis [mm] | 100mm |
| Svoris [kg] | 0,32kg |
| Vidinis skersmuo [mm] | 10,7mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 48,5mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Svoris [g] | 320g |
| Prekės kodas | 04846 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Viršutinė priekinė ašis |
| Aukštis [mm] | 100mm |
| Svoris [kg] | 0,32kg |
| Vidinis skersmuo [mm] | 10,7mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 48,5mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Svoris [g] | 320g |