- Prekių katalogas
- Diržinė pavara
- Skriemulys, alkūninis velenas
Skriemulys, alkūninis velenas
| Prekės kodas | 04498 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Kategorija | Diržinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 04498 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Varomieji blokai | Generatorius |
| Skersmuo [mm] | 143mm |
| Plotis [mm] | 44,5mm |
| Svoris [kg] | 1,98kg |
| Briaunų skaičius | 4 |
| Briaunų skaičius | 5 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Vibracija | Su vibracijos slopintuvu |
| Svoris [g] | 1 980g |
| Prekės kodas | 04498 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Varomieji blokai | Generatorius |
| Skersmuo [mm] | 143mm |
| Plotis [mm] | 44,5mm |
| Svoris [kg] | 1,98kg |
| Briaunų skaičius | 4 |
| Briaunų skaičius | 5 |
| Vidinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Vibracija | Su vibracijos slopintuvu |
| Svoris [g] | 1 980g |