- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 04408 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 04408 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Svoris [kg] | 0,23kg |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Aukštis 1 [mm] | 42,6mm |
| Aukštis 2 [mm] | 87,7mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Svoris [g] | 230g |
| Prekės kodas | 04408 |
| Gamintojų leidimas | Metalcaucho |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Svoris [kg] | 0,23kg |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Aukštis 1 [mm] | 42,6mm |
| Aukštis 2 [mm] | 87,7mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Svoris [g] | 230g |